OK
 

تفاهم نامه مشترک کشتيراني جمهوري اسلامي و تأمين سرمايه امين

کشتيراني جمهوري اسلامي ايران و شرکت تأمين سرمايه امين تفاهم نامه مشترک مالي امضا کردند.


به گزارش خبرنگار ما، کشتيراني جمهوري اسلامي ايران و شرکت تأمين سرمايه امين در زمينه
 همکاري ها و مشاوره مالي در تاريخ 15بهمن ماه جاري تفاهم‌نامه مشترک امضا کردند.
در مراسم امضا اين تفاهم نامه که با حضور رئيس هيئت مديره و مديرعامل کشتيراني جمهوري اسلامي ايران و جمعي از مديران اين شرکت به همراه مديرعامل و معاونين شرکت تأمين مالي امين برگزار شد؛ دکتر محمد سعيدي با بيان اينکه شرکت تأمين مالي امين بزرگترين شرکت تأمين مالي کشور است، تصريح کرد: با توجه به پتانسيل‌هاي بالايي که اين شرکت دارد از چند ماه قبل مذاکرات خوبي را در جهت همکاري مشترک آغاز کرديم.
وي با اشاره به اين مهم که کشتيراني جمهوري اسلامي ايران براي پيشبرد اهداف توسعه‌اي خود نيازمند تأمين مالي است، افزود: شرکت تأمين مالي امين با توجه به رويکرد فعال و جواني که دارد مي تواند در اين زمينه کمک شايان توجهي ارائه دهد.
رئيس هيئت مديره و مديرعامل کشتيراني جمهوري اسلامي ايران همکاري دو مجموعه کشتيراني جمهوري اسلامي ايران و تأمين سرمايه امين را محدود به تأمين مالي پروژه‌ها ندانست و خاطر نشان کرد: ارائه مشاوره و تأمين مالي از منابع خارجي از جمله همکاري هايي است که امروز با تفاهم نامه اي که بين طرفين امضا مي شود در دستور کار قرار مي گيرد.
دکتر سعيدي با تأکيد بر اقدامات خوب شرکت تأمين مالي امين طي شش ماه اخير در همکاري با شرکت هاي بزرگ کشور، گفت: با امضاي تفاهم نامه مشترک اين شرکت با کشتيراني جمهوري اسلامي ايران شاهد يک همکاري جدي و شفاف خواهيم بود.
در ادامه اين مراسم، سعيد بداغي، مدير عامل شرکت تأمين سرمايه امين با بيان اينکه تلاش مي‌کنيم خدمات ارائه شده به ديگر شرکت هاي بزرگ طرف قرارداد در کشور را در کشتيراني جمهور اسلامي ايران متمرکز کنيم، تصريح کرد: اميدواريم از بهار سال آينده همکاري دو مجموعه به ثمر بنشيند و نتايج خوبي از آن حاصل شود.
وي ضمن اعلام اين مطلب که خود را بخشي از خانواده کشتيراني جمهوري اسلامي ايران مي دانيم، افزود: همکاري پيش رو بين دو مجموعه تأمين سرمايه امين و کشتيراني جمهوري اسلامي ايران با هدايت‌هاي دکتر سعيدي قطعاً براي کشور ثمرات بسيار خوبي را در بر خواهد داشت.


1396/11/17

Bookmark and Share   شماره خبر :1115 تعداد بازدید :437

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

طراحی سایت و سئو توسط آذران وب

Site design and SEO byAzaran Web