OK
 

دريانوردان سهم ويژه اي در تامين رفاه مردم دارند

رئيس هيئت مديره و مديرعامل کشتيراني جمهوري اسلامي ايران در پيامي روز جهاني دريانورد را به دريانوردان دريا دل کشور تبريک گفت.

به گزارش خبرنگار مانا در پيام دکتر محمد سعيدي رئيس هيئت مديره و مديرعامل کشتيراني جمهوري اسلامي ايران آمده است:
همکاران عزيز و ارجمند دريانورد
صنعت دريانوردي از بدو تاريخ به عنوان يک صنعت عظيم نقش مهمي در اقتصاد جهاني ايفا مي‌کند و در حال حاضر نيز فعاليت‌هاي دريانوردي منبع مهم درآمد بسياري از کشور‌هاي توسعه‌يافته و درحال توسعه به شمار مي‌رود.
در اين ميان کشتيراني موتور محرکه تجارت جهاني و مسئول حمل بيش از 90 درصد از تجارت جهاني است. دريانوردان اين موتور محرکه را جهت تأمين اقلام ضروري و کالا‌هاي مورد نياز ملل جهان با اطمينان به پيش مي‌برند.
بدون شک دريانوردان نقش غيرقابل انکاري در حصول اهداف کشتيراني ايمن، امن و کارآمد در آب‌هاي بين‌المللي دارند و نقش آنان در جابه‌جايي کشتي‌ها در تمام دنيا ستودني است.
در اين راستا به پاس خدمات ويژه و تأثيرگذار دريانوردان بر اساس تصميم سازمان جهاني دريانوردي همه‌ساله روز چهارم تير ماه به عنوان روز دريانورد تعيين شده که امسال با شعار حمايت از سلامت دريانوردان پشتيباني خود را از صنعت دريانوردي اعلام کرده است.
در اين روز قبل از هر چيز بايد از يک و نيم ميليون دريانورد جهان به ويژه همکاران عزيز دريانورد شاغل در ناوگان گروه کشتيراني جمهوري اسلامي ايران که سهم ويژه و غيرقابل‌انکاري در تأمين رفاه مردم دارند، تقدير و تجليل به عمل آيد. در واقع اين احترام به خاطر درک عميقي که از خدمات ويژه آن‌ها داريم و به‌ دليل اينکه تمامي دوران زندگي حرفه‌اي خود را بنا به ميل خود و گاه در شرايط بي‌نهايت خطرناک سپري مي‌کنند، تقديم مي‌شود.
در پايان جا دارد ياد و خاطره دريانوردان شهيد کشتي سانچي همچنين شهداي دريانورد ناوگان ملي که جانشان را در راه خدمت به مردم و ميهن از دست دادند، گرامي بداريم.
 
محمد سعيدي
رئيس هيئت مديره و مديرعامل کشتيراني جمهوري اسلامي ايران


1397/04/04

Bookmark and Share   شماره خبر :1127 تعداد بازدید :12064

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

درباره ما

کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در سال 1346 تأسیس شد و فعالیت حمل ونقل دریایی خود را در سال 1347
با به کارگیری دو فروند کشتی کوچک در حوزه خلیج فارس و چهار فروند کشتی اقیانوس پیما آغاز کرد.

با ما در ارتباط باشید

About us

Iranian Shipping Company was established in 1346 and started its maritime shipping operation in 1347 with two small ships in the Persian Gulf and four ocean-going ships.

Stay in touch with us

تماس با ما

  • (+98)21 -26100369-370
  • info@irisl.net
  • http://irisl.net

Contact us

  • (+98)21 -26100369-370
  • info@irisl.net
  • http://irisl.net

طراحی سایت و سئو توسط آذران وب

Site design and SEO byAzaran Web