OK
 

کشتیرانی ایران نقش مهمی در احیای جاده ابریشم دریایی دارد

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شانگهای با اشاره به اهمیت بندرشانگهای به عنوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین بندر تجاری دنیا اظهار کرد: کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران می‌تواند در احیای جاده ابریشم دریایی بین ایران و چین نقش آفرینی کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین شاخه شانگهای، رمضان پرواز روز یکشنبه در دیدار مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم شانگهای به ظرفیت های همکاری ایران و چین در قالب طرح یک کمربند - یک جاده و راه ابریشم دریایی پرداخت و گفت: دولت چین با اهمیت دادن فوق العاده به این طرح، فرصت و زمینه مناسبی برای تقویت همکاری‌ها ایجاد کرده است.

مهندس مدرس خیابانی مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار توضیحاتی از فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای تسهیل حمل و نقل کانتینری و فله در جهت رفع مشکلات و موانع موجود در چین ارائه کرد و بر تبیین راهکارهای عملی برای رفع مشکلات تجار تأکید کرد.

حسین نژاد صفری رئیس اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم شرق چین نیز در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات و خدمات مدیران و کارکنان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران  به جهت خدمات رسانی شایسته به تجار و اعضای اتاق بازرگانی، از تلاش‌های انجام شده توسط مدیران و کارکنان دفتر منطقه‌ای کشتیرانی ایران در شانگهای تشکر کرد.

وی همچنین راهکارها و پیشنهادهایی در خصوص رفع مشکلات تجار در بنادر چین و حمل و نقل بین ایران و چین در شرایط کنونی ارائه کرد.

در پایان این نشست بازرگانان و اعضای حاضر در جلسه نیز در خصوص نحوه همکاری و تعامل بیشتر با کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با هدف رفع موانع موجود به بحث و تبادل نظر پرداختند.1398/09/11

Bookmark and Share   شماره خبر :1155 تعداد بازدید :5630

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

درباره ما

کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در سال 1346 تأسیس شد و فعالیت حمل ونقل دریایی خود را در سال 1347
با به کارگیری دو فروند کشتی کوچک در حوزه خلیج فارس و چهار فروند کشتی اقیانوس پیما آغاز کرد.

با ما در ارتباط باشید

About us

Iranian Shipping Company was established in 1346 and started its maritime shipping operation in 1347 with two small ships in the Persian Gulf and four ocean-going ships.

Stay in touch with us

تماس با ما

  • (+98)21 -26100369-370
  • info@irisl.net
  • http://irisl.net

Contact us

  • (+98)21 -26100369-370
  • info@irisl.net
  • http://irisl.net

طراحی سایت و سئو توسط آذران وب

Site design and SEO byAzaran Web