OK
 

کشتیرانی جمهوری اسلامی مایه افتخار کشور است

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: یکی از ظرفیت های مهم کشور که به آن افتخار می کنیم ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران است.

محمد راستاد که در بازدید از غرفه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی ایران با خبرنگار مانا سخن می گفت با اشاره به ارتقاء رتبه جهانی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به جایگاه  سیزدهمین کشتیرانی بزرگ جهان، تصریح کرد: یکی از ظرفیت های مهم کشور که به آن افتخار می کنیم ناوگان ملی یا همان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران است.

وی ضمن تاکید بر این نکته که سازمان بنادر و دریانوردی تمام تلاش خود را به حمایت حداکثری از ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران معطوف می کند، افزود: این حمایت در راستای افزایش توان ناوگان ملی برای جذب حداکثر سهم بازار حمل و نقل دریایی است.

راستاد یکی از ویژگی های مهم کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را تنوع فعالیت های این مجموعه برشمرد و با تاکید بر قابلیت های بالای آن بیان داشت: امیدواریم ناوگان ملی در کنار توسعه فعالیت ها در بازار حمل و نقل دریایی داخلی، فعالیت خود را بیش از پیش در عرصه بین المللی افزایش دهد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با ابراز امیدواری نسبت به توسعه فعالیت ناوگان ملی در بخش مسافری خاطر نشان کرد: با توجه به توانایی ها و قابلیت های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران حضور هر چه پررنگ این مجموعه را در زمینه سرمایه گذاری و فعالیت مضاعف در زمینه گردشگری دریایی خواستاریم.1397/09/28

Bookmark and Share   شماره خبر :1144 تعداد بازدید :11344

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

درباره ما

کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در سال 1346 تأسیس شد و فعالیت حمل ونقل دریایی خود را در سال 1347
با به کارگیری دو فروند کشتی کوچک در حوزه خلیج فارس و چهار فروند کشتی اقیانوس پیما آغاز کرد.

با ما در ارتباط باشید

About us

Iranian Shipping Company was established in 1346 and started its maritime shipping operation in 1347 with two small ships in the Persian Gulf and four ocean-going ships.

Stay in touch with us

تماس با ما

  • (+98)21 -26100369-370
  • info@irisl.net
  • http://irisl.net

Contact us

  • (+98)21 -26100369-370
  • info@irisl.net
  • http://irisl.net

طراحی سایت و سئو توسط آذران وب

Site design and SEO byAzaran Web